SIGMA-ALDRICH SIGMA NBASE 1000 ML

746,99 4.113,77 

SIGMA ALDRICH ( SIGMA-MERCK NBASE )
MERCK firmasının bir alt markası olan Sigma Aldrich oldukça
yüksek saflıkta kimyasallar üretmektedir. Sigma-Merck ürünümüzde
Gliserin Sigma Aldrich firmasına aittir. Geri kalan tüm bileşenler
MERCK firmasının ürünleridir. Bu yüksek saflık ve kaliteden gelen
pürüzsüz deneyim için hazır mısınız.
Ürün İçeriği: Sigma Aldrich Gliserin, MERCK Propilen Glikol, MERCK
Raf Ömrü: Uygun Koşullarda 1 Sene
İçerik Analiz Raporları: Sigma Aldrich GliserinMERCK Propilen Glikol, MERCK
(5 müşteri değerlendirmesi)

SIGMA-ALDRICH (SIGMA- MERCK NBASE)

Dilediğiniz hacim, sertlik ve vg/pg oranlarında satın alabileceğiniz, orijinal ve faturalı Sigma-Aldrich ve Merck bileşenleriyle hazırlanmış bir nbasedir. Sürekli olarak denetlenmekte olan laboratuvarlarımızda, Cool Kimya güvencesiyle üretilmektedir. Cool Kimya bünyesinde yer alan hiçbir ürün bekletilmiş, bayat bir şekilde tarafınıza gönderilmemektedir. Ürünleriniz, siparişiniz üzerine aynı gün içerisinde ekibimiz tarafından hazırlanmakta ve ağzı mühürlenerek tarafınıza kargolanmaktadır.

Not: Ürün, aromasız bir şekilde sek tüketmeye uygundur. 

Aklınıza takılan herhangi bir sorun varsa, bizlere WhatsApp hattımız aracılığıyla dilediğiniz saatte ulaşabilir ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızdan dilediğiniz bütün bilgileri alabilirsiniz.

Kullanılan Bileşenler

Ürün içeriğinde kullanılan bileşenlerin tamamı helal ve kosher sertifikalarına sahip olup, minimum saflık seviyeleri %99.9’dur. Bitkisel Gliserin olarak Sigma Aldrich, Propilen Glikol ve N* olarak Merck kullanılmaktadır. Tüm bu bileşenler Türkiye’de firmaların sertifikalarla yetkilendirmiş oldukları resmi distribütörlerden ambalajları/mühürleri kapalı olarak ve faturalı bir şekilde teslim alınmaktadır. Kapalı ve faturalı olarak teslim alınan işlenmemiş bu bileşenler, Cool Kimya laboratuvarlarında, sipariş verdiğiniz aynı gün içerisinde kimyagerlerimiz tarafından oldukça hassas bir çalışma sonucunda nbase haline getirilir ve şişesinin ağzı size ulaşıncaya kadar kimsenin ya da hiçbir şeyin temas etmemesi adına mühürlenerek tarafınıza kargolanır.

Saklama Koşulları:

Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünleri, oda sıcaklığında veya daha soğuk bir ortamda, güneş görmeyecek şekilde ve hayvanların da ya küçük çocukların ulaşamayacağı şekilde saklayınız. Ürünler uygun koşullarda ve kapağı açılmadığı taktirde 1 sene boyunca muhafaza edilebilir. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına kapağı açık bir şekilde uzun süredir bekleyen ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. (Herhangi bir yan etki durumunda, hiç beklemeden profesyonel bir sağlık desteği almayı ihmal etmeyiniz.) Tüm bu saklama tavsiyeleri bütün ürünlerimizde geçerli olduğu gibi merck nbase ürünümüzde de geçerlidir.

                                                                                                           

Ek bilgi

Sertlik Oranı

0 mg, 3 mg, 4.5 mg, 6 mg, 7.5 mg, 9 mg, 12 mg, 15 mg, 18 mg, 24 mg, 36 mg, 50 mg

VG-PG Oranı

100 VG, 90 VG / 10 PG, 80 VG / 20 PG, 70 VG / 30 PG, 60 VG / 40 PG, 50 VG / 50 PG

SIGMA-ALDRICH SIGMA NBASE 1000 ML için 5 değerlendirme

 1. Muhammet

  Saf kokusuz ve berrak. İlk defa kullanıyorum. Memnunum. Teşekkürler.

 2. mustafaarin4242 (doğrulanmış kullanıcı)

  gliserin çok güzel boğaz vurumu yapmıyor aroma tadını gayet alabiliyoruz

 3. mehmeto24 (doğrulanmış kullanıcı)

  selam buhardaşlar alış veriş yapabileceğiniz kesinlikle doğru adres cool kimya hızlı kargolama muhteşem tatlar kargo elime ulaşır ulaşmaz d kit karışımlarımı yaptım daha demlenme süresini beklemeden bir tanesinin tadına baktım nikotin oranı boğaz vurumu ve aromanın tadı mükemmel ötesi nbase harika aromalar mükemmel hediyeler için ayrıca teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ederim teşekkürler cool kimya ailesi bende artık bir kardeşinizim.

 4. Musap

  İkinci kullanımım. Gayet memnunum. Saf ve kokusuz, kıvamı olması gerektiği gibi. Ürünlerin yanındaki hediyeler için de teşekkür ederim

 5. altay.can

  Yılbaşı indiriminden faydalanmıştım güzel ürün hızlı kargo ve ilgi şahane

Değerlendirme yap