3 CHEM FULL CHEMNOVATİC NBASE 250 ML

192,44 1.114,93 

3CHEM–FULL CHEMNOVATİC 
Tüm bileşenleri Chemnovatic firmasına aittir.
Diğer nbaselerimize göre boğaz vurumu daha yüksektir.
Ürün İçeriği: Chemnovatic Gliserin,
Chemnovatic Propilen Glikol, Chemnovatic
Raf Ömrü: Uygun Koşullarda 1 Sene
İçerik Analiz Raporları: Chemnovatic Gliserin,
Chemnovatic Propilen Glikol, Chemnovatic
(7 müşteri değerlendirmesi)

3 CHEM  (FULL CHEMNOVATIC NBASE)

Dilediğiniz hacim, sertlik ve vg/pg oranlarında satın alabileceğiniz, orijinal ve faturalı Chemnovatic bileşenleriyle hazırlanmış nbasedir. Sürekli olarak denetlenmekte olan laboratuvarlarımızda, Cool Kimya güvencesiyle üretilmektedir. Cool Kimya bünyesinde yer alan hiçbir ürün bekletilmiş, bayat bir şekilde tarafınıza gönderilmemektedir. Ürünleriniz, siparişiniz üzerine aynı gün içerisinde ekibimiz tarafından hazırlanmakta ve ağzı mühürlenerek tarafınıza kargolanmaktadır.

Not: Ürün, aromasız bir şekilde sek tüketmeye uygundur. 

Aklınıza takılan herhangi bir sorun varsa, bizlere WhatsApp hattımız aracılığıyla dilediğiniz saatte ulaşabilir ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızdan dilediğiniz bütün bilgileri alabilirsiniz.

Neden 3 Chem?

Chemnovatic, 2013 yılında Lublin Teknoloji Üniversitesi’nden iki akademik öğretmen – Marcin Ławecki ve Bartłomiej Gęca tarafından kuruldu. Küçük hedefler ile başlanılan bu yolculukta çok fazla büyüme elde ettiler.

Chemnovatic nbase içeriğindeki tüm bileşenler Chemnovatic firmasına aittir. Oldukça keyifli içimi bulunan ve kullanımı keyifli bir nbasedir.

Boğaz vurumu diğer nbaselere göre biraz yüksektir. MTL kullanıcıları oldukça fazla tercih etmektedir. Birçok DL kullanıcısınında tercihinde bulunmaktadır.

Saklama Koşulları:

Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünleri, oda sıcaklığında veya daha soğuk bir ortamda, güneş görmeyecek şekilde ve hayvanların da ya küçük çocukların ulaşamayacağı şekilde saklayınız. Ürünler uygun koşullarda ve kapağı açılmadığı taktirde 1 sene boyunca muhafaza edilebilir. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına kapağı açık bir şekilde uzun süredir bekleyen ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. (Herhangi bir yan etki durumunda, hiç beklemeden profesyonel bir sağlık desteği almayı ihmal etmeyiniz.) Tüm bu saklama tavsiyeleri bütün ürünlerimizde geçerli olduğu gibi merck nbase ürünümüzde de geçerlidir.

                                                                                                           

Ek bilgi

Sertlik Oranı

0 mg, 3 mg, 4.5 mg, 6 mg, 7.5 mg, 9 mg, 12 mg, 15 mg, 18 mg, 24 mg, 36 mg, 50 mg

VG-PG Oranı

100 VG, 90 VG / 10 PG, 80 VG / 20 PG, 70 VG / 30 PG, 60 VG / 40 PG, 50 VG / 50 PG

3 CHEM FULL CHEMNOVATİC NBASE 250 ML için 7 değerlendirme

 1. umut sefa

  mağzanın ilgi alakasına diyecek bişwy yok. bu kalıtede uygun fıyatlı nbase de burda buldum

 2. namık kurt

  80/20 OLARAK KULLANIYOUM. KOKUSUZ, BOĞAZ VURUMU İYİ.

 3. nabi

  Hızlı gönderim için teşekkürler. Dün öğlen verdiğim sipariş bugün öğlen elimdeydi. Hediyeler için de ayrıca teşekkür ederim.

 4. ismail

  nim gibi sek tüketenler için full merck in harika bir alternatifi. kesinlikle tavsiye ederim.

 5. yılmaz kurt

  Gerçekten çok ilgili bir firma. Sipariş verdim bir gün sonra kargo teslim edildi. Çok özenli paketlenmiş sorunsuz bir şekilde teslim ettiler. İlk defa hazırlayacağım için bir kaç sefer WhatsApp üzerinden yazdım anında bilgi ve destek sağladılar. Ek hediyeleriniz ve titiz tavırlarından dolayı firmaya ve çalışanlara teşekkür ederim.

 6. Hakan yılmaz

  İlk alışverişim para yetmediği için aroma alamadım yazdım adamlar istediğim aromayı hediye göndermişler helal olsun gönül rahatlığıyla kullanın

 7. ferda

  Birçok kimya markası denemiş birisi olarak 12mg 70/30 sipariş verdim ve sertlik oranı gayet doğru. Base kokusuz ve tatsız tam olması gerektiği gibi fiyat/kalite oranı mükemmel. Teşekkürler.

Değerlendirme yap