100 ML Wilmar Base Gliserin Nbase Profosyonel seri

107,56 555,52 

WİLMAR NBASE 
Malezya menşeili olan Wilmar ve  Chemnovatic Bileşenleri İle Hazırlanan Ürünümüz Pürüzsüz Bir İçim sunmaktadır.
Ürün İçeriği: Wilmar Gliserin, Chemnovatic Propilen Glikol, Chemnovatic
Raf Ömrü: Uygun Koşullarda 1 Sene
İçerik Analiz Raporları: Wilmar GliserinChemnovatic Propilen Glikol, Chem
(5 müşteri değerlendirmesi)

WİLMAR NBASE  (WİLMAR NBASE)

Dilediğiniz hacim, sertlik ve vg/pg oranlarında satın alabileceğiniz, orijinal ve faturalı WİLMAR-CHEMNOVATIC bileşenleriyle hazırlanmış nbasedir. Sürekli olarak denetlenmekte olan laboratuvarlarımızda, Cool Kimya güvencesiyle üretilmektedir. Cool Kimya bünyesinde yer alan hiçbir ürün bekletilmiş, bayat bir şekilde tarafınıza gönderilmemektedir. Ürünleriniz, siparişiniz üzerine aynı gün içerisinde ekibimiz tarafından hazırlanmakta ve ağzı mühürlenerek tarafınıza kargolanmaktadır.

Not: Ürün, aromasız bir şekilde sek tüketmeye uygundur.

Aklınıza takılan herhangi bir sorun varsa, bizlere WhatsApp hattımız aracılığıyla dilediğiniz saatte ulaşabilir ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızdan dilediğiniz bütün bilgileri alabilirsiniz.

Saklama Koşulları:

Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünleri, oda sıcaklığında veya daha soğuk bir ortamda, güneş görmeyecek şekilde ve hayvanların da ya küçük çocukların ulaşamayacağı şekilde saklayınız. Ürünler uygun koşullarda ve kapağı açılmadığı taktirde 1 sene boyunca muhafaza edilebilir. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına kapağı açık bir şekilde uzun süredir bekleyen ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. (Herhangi bir yan etki durumunda, hiç beklemeden profesyonel bir sağlık desteği almayı ihmal etmeyiniz.)

                                                                                                            

Ek bilgi

Sertlik Oranı

0 mg, 3 mg, 4.5 mg, 6 mg, 7.5 mg, 9 mg, 12 mg, 15 mg, 18 mg, 24 mg, 36 mg, 50 mg

VG-PG Oranı

100 VG, 90 VG / 10 PG, 80 VG / 20 PG, 70 VG / 30 PG, 60 VG / 40 PG, 50 VG / 50 PG

100 ML Wilmar Base Gliserin Nbase Profosyonel seri için 5 değerlendirme

 1. Bahadır

  kokusuz şeffaf berrak kıvamı oldukça iyi güzel özenli bir paketleme ile geldi gönderdikleri şişe demleme yapmak için uygun hediye için de çok teşekkür ederim????

 2. Kemal (doğrulanmış kullanıcı)

  cool kimya firmasından ilk siparişimdi gayet memnun kaldım nbase kalitesi güzel

 3. Emirhan

  çok iyi 2 kutu aldim 4 adet de aroma aldim 1 adet de hediye yollamislar cok tesekkur ederim kalite cok iyi paketlemede saglamdi ama nbaslerden biri cok cok az akmis yapiskandi etrafi yine de cok iyi kalite olarak

 4. Hüseyin Üner (doğrulanmış kullanıcı)

  Kokusuz ,şeffaf sek olarak kullandım.Buhar performansı gayet iyi 80_20 3 mg. Yalnız boğazda biraz yakma yapıyor .Daha önce merk almıştım daha iyidi sanırım merke devam edicem

 5. kaan özcan

  KALİTELİ HER ZAMAN

Değerlendirme yap