İndirim!

Villain Vapors Capone 10-30-50 Ml Mix Aroma

56,72 243,11 

-4%
Hazırlanış: 10 ml Şişe İçerisindeki Aromayı Demleme Kabına Döküp Üzerine 40 ML Cool Nbase İlave Ederek Çalkalayıp Demleye Bırakınız.
Ürün İçeriği: KARAMELİZE EDİLMİŞ TÜ..N-ESER MİKTARDA VİSKİ AROMASI-VANİLYA
Demleme Süresi:  10 Gün
Kullanılan Aroma Markaları: TFA-CAPELLA-FLAVOUR ART-INAWERA
(5 müşteri değerlendirmesi)

Cool Mix Aroma Nedir..???

Tüm Dünya’da kalitesini kanıtlamış ve herkesin beğenerek tükettiği premium likitlerin aroması Cool Kimya farkı ile dünyanın en iyi aromaları kullanılarak Mixlenerek sizlere sunulmuştur. Ve yine sadece Cool Kimya’da bulabileceğiniz Ar-Ge çalışmalarımız sonucu hazırladığımız eşsiz benzersiz special mixlere bu bölümde sahip olabilirsiniz.

Cool Mix Nasıl Hazırlarım..???

Satın aldığınız 10-30-50 ml Mix Aroma hazırlaması oldukça basit ve kolaydır. Kargonuzdan çıkan demleme şablonu size yardımcı olacaktır. Ve her Aromanın üzerinde etiket kısmında kullanım oranı ve demleme süresi belirtilmektedir. Demleme ve hazırlanma kurallarına riayet ettiğiniz sürece premium kalitede likitler elde edebilirsiniz. Satın aldığınız Mix Aromayı demleme şişesine (sitemizde sarf malzemeler kısmında bulabilirsiniz.) yada amber renkli şurup şişelerinde yada pet şeffaf gorilla şişelerinde güvenli ve sağlıklı demeleme yapabilirsiniz.

ORANLAR

10 ml Mix Aroma’ya = 40 ML Nbase ilave ediniz.

30 ML Mix Aromaya = 120 ML Nbase ilave ediniz.

50 ML Mix Aromaya = 200 ML Nbase ilave ediniz.

Ürünümü Nasıl Saklarım:

Firmamızdan satın almış olduğunuz mix aromaları, oda sıcaklığında veya daha soğuk bir ortamda, güneş görmeyecek şekilde ve hayvanların da ya küçük çocukların ulaşamayacağı şekilde saklayınız. Tüm ürünlerimizin etiketinde Üretim Tarihi yazmaktadır Üretim tarihinden itibaren 2 yıl boyunca kullanabilirsiniz. Ürünler uygun koşullarda ve kapağı açılmadığı taktirde 2 sene boyunca muhafaza edilebilir. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına kapağı açık bir şekilde uzun süredir bekleyen ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. (Herhangi bir yan etki durumunda, hiç beklemeden profesyonel bir sağlık desteği almayı ihmal etmeyiniz.) Tüm bu saklama tavsiyeleri bütün ürünlerimizde geçerlidir.

Kullanılan Bileşenler Hakkında:

Sitemizden satın aldığınız tüm Aroma Mix Aroma ve Dıykit ler dünyanın en seçkin aroma markaları tarafından hazırlanmaktadır.

                                                    Capella Fuji Apple Dolum Aroma | Safir Kimya  Flavour Art Yogurt Dolum Aroma | Safir Kimya DK Tobacco Aroma (TFA), 60% OFF | www.ghrcema.raisoni.net Saveur Mystère - Solubarome – Nom Nomz UK

 

Ek bilgi

ML

10 ML, 30 ML, 50 ML

Villain Vapors Capone 10-30-50 Ml Mix Aroma için 5 değerlendirme

 1. Osman T.

  80/20/3 ile 15 gün sonraki yorumum: Çok ama çok hafif ttün aromalı samsn216 düşünelim.RY4’e yüzde 2 yakınlık mevcut olsa da daha kuru daha sarı ttün aroması mevcut.(belki de bahsedilen vski aromasının etkisi). Veya şöyle diyelim: Sade likit aromasını düşünün ve üstüne biraz nem/küf ekleyin veya kenarda birkaç ay açık beklemiş paket aroması da diyebiliriz. Kötü mü? Hayır. Farklı mı? Evet. Gerçek ttünü yaşatıyor mu: Kesinlikle evet. Yine de aromanın az geldiğini belirtmek isterim.subohm ile DL yapınca anca alınabilen bir aroma. Bu durumda MTL’de sadece base içer gibi gelebilir. Ufak bir ayar isteyen, özellikle sarı/kuru ttün aroması güçlendirilmesi gereken bir mix. Olabildiğince şekersiz yapılmalı ve sarı tonlar ortaya çıkarılmalı. Bu doğrultuda Versiyon 2 çıkarsa samsn216 diye çok ama çok gideri olur. Ben sevdim. Şu anki hali zayıf olsa da bir tık aroma arttırılırsa salt-s 18 ve mtl ile dillere destan sgara bıraktıran süper bir mix olabilir.

 2. Yusuf PINAR (doğrulanmış kullanıcı)

  Aldığınız aramaların karışım miktarını iyi ayarlarsanız damak zevkinize göre ürün kalitelerini daha iyi alabilirsiniz kısacası nbase olsun atomaları olsun 4.4lük piyasadaki çoğu firmanın ürünlerini denemiş biri olarak bundan daha iyi bir firma bulmanız imkansız
  Cool kimya için soylenecek o kadar güzel şey var ki anlatmak ile bitmez. 2 yıldır alışveriş yaparım kalitesinden ilgisinden hızlı hizmetinden hediyeleri ile mutlu etmekten vazgeçmeyen mükemmel ötesi bir firma güvenilirliği ile piyasanın en iyisi kazandığınız para 10 kat artsın inşallah

 3. Mithat A.

  Ürün hediye olarak geldi gayet başarılı bir ürün. İlgili vergi destek veren satıcı herkese tavsiye ederim buram buram viski tütün tadı alıyorsunuz… Teşekkürler cool kimya ????????

 4. ademgulerbjk (doğrulanmış kullanıcı)

  Gayet lezzetli pişman olmayacağınız güzel bir ürün

 5. fatihaytekin24 (doğrulanmış kullanıcı)

  Henüz demlenme sürecinde ama kokusunu pek beğenmedim. Yazın sanki içilmez gibi geldi. Ancak bu siteden bir çok aroma aldım hepsi çok hoş. Satıcı çok alakadar. Kargo hızlıydı. Aroma hediyesi ile geldi. Benim için harika bir deneyim oldu. Bundan sonra tek adresim bu site.

Değerlendirme yap