İndirim!

Twelve Kanzi 10-30-50 Ml Mix Aroma

56,72 243,11 

-4%
Hazırlanış: 10 ml Şişe İçerisindeki Aromayı Demleme Kabına Döküp Üzerine 40 ML Cool Nbase İlave Ederek Çalkalayıp Demleye Bırakınız.
Ürün İçeriği: ÇİLEK-KARPUZ-KİVİ
Demleme Süresi:  3 Gün
Kullanılan Aroma Markaları: TFA-CAPELLA-FLAVOUR ART-INAWERA
(11 müşteri değerlendirmesi)

Ürün Hazırlanışı:

Tarifini hazırlayabilmeniz için gerekli adımların tamamını etiketlerimizde ve web sitemizde yer alan görseller kısmında sizin için detaylıca bir kılavuz hazırladık. 10 ml Şişe İçerisindeki Aromayı Demleme Kabına Döküp Üzerine 40 ML Cool Nbase İlave Ederek Çalkalayıp Demleye Bırakınız. Demleme süresi ve karışım oranları her ürünün etiketinde ve web site görsellerinde yer almaktadır. Ürünü hazırlamak için tavsiye edilen oranda COOL NBASE ile karıştırarak tavsiye edilen minimum gün sayısı kadar karanlık ve serin bir ortamda dinlendirmeniz yeterli olacaktır. Minimum dinlenme süresinin ardından tadı hoşunuza giderse ürünü hemen tüketebilir, lezzetinin olgunlaşması için daha fazla vakte ihtiyaç olduğunu düşünüyorsanız dinlendirmeye devam edebilirsiniz.

Verilen Sipariş Aroma Miktarı Gerekli Base Elde Edilecek
10 ML 10 ML 40 ML 50 ML
15 ML 15 ML 60 ML 75 ML
20 ML 20 ML 80 ML 100 ML

Kullanılan Bileşenler Hakkında:

Bütün mix aroma tariflerimizin üretimlerinde dünyada seçkin görülen aroma markaları kullanılmış olup hepsinin analizleri resmi makamlara bildirilerek ithal edilmiştir. Dünyanın en seçkin lezzetlerine en kaliteli aromalarla sahip olacaksınız.

Saklama Koşulları:

Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünleri, oda sıcaklığında veya daha soğuk bir ortamda, güneş görmeyecek şekilde ve hayvanların da ya küçük çocukların ulaşamayacağı şekilde saklayınız. Ürünler uygun koşullarda ve kapağı açılmadığı taktirde 1 sene boyunca muhafaza edilebilir. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına kapağı açık bir şekilde uzun süredir bekleyen ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. (Herhangi bir yan etki durumunda, hiç beklemeden profesyonel bir sağlık desteği almayı ihmal etmeyiniz.) Tüm bu saklama tavsiyeleri bütün ürünlerimizde geçerlidir.

                                                                                                                                                       

Ek bilgi

ML

10 ML, 50 ML, 30 ML

Twelve Kanzi 10-30-50 Ml Mix Aroma için 11 değerlendirme

 1. Sancak

  karpuz kivi ve çilek tatlarının hepsi ayrı ayrı alıyorsun. çok kaliteli bir aroma.

 2. Musa Kılıç

  Kargo hızı ve paketleme çok iyiydi hediye aroma için teşekkürler daha tadına bakamadım demleniyolar bu siteden güvenle alışveriş yapabilirsiniz

 3. bayramavci (doğrulanmış kullanıcı)

  Ürünler elime ulaştı. Hediye için teşekkür ederim. Kolay gelsin

 4. Oktay

  Hediye olarak geldi demledim ilk gün bile yoğun ve güzel bir aroma çok beğendim tatlı baymayan bir aroma tesekkürler

 5. Selçuk

  çok hafif baymıyor gün boyu icile bilir

 6. Seçkin

  Çok kaliteli bir aroma içerisindeki tüm meyveler ayrı ayrı hissediliyor

 7. Yasin

  Sigarayı bırakma niyetiyle smok nord 4 cihazla başladım bu işe. Hem sigaradan uzak duruyorum hem ağızda güzel tat kalması güzel duyguymuş:) birkaç ürün sipariş verdim kanzi hariç demlenmede ama bundan sonra ki siparişlerim galiba sadece kanzi olacak:) satıcıya da çok teşekkür ederim WhatsApptan bütün sorularıma anında samimiyetle cevap verdiler. Ayrıca hediye için de çok teşekkür ederim.

 8. Sadık

  Cilek ve karpuzun gercekten bu kadar guzel aroma verecegini dusunmemistim .HARİKAA

 9. ahmet Özdemir

  Süper bir tat. Hafif şekerli ve içimi çok güzel. Ayrıca gönderdiğiniz hediye için teşekkür ederim.

 10. Oğulcan

  ürünüm cok hızlı ve cok iyi paketlenmişdi hazırladım kokusu cok sahane 1 hafta sonra kullanıma baslayacam hediye için de ayrıca tesekkürler ederim

 11. poyraz

  çok hoş ve kaliteli bir aroma. içtiğim en güzel aroma budur. çevremdeki arkadaşlara tavsiye ettiğim ve herkesinde sevdiği bir aroma

Değerlendirme yap