İndirim!

Five Pawns Castle Long 10-30-50 Ml Mix Aroma

57,72 247,39 

-88%
Hazırlanış: 10 ml Şişe İçerisindeki Aromayı Demleme Kabına Döküp Üzerine 40 ML Cool Nbase İlave Ederek Çalkalayıp Demleye Bırakınız.
Ürün İçeriği: HİNDİSTAN CEVİZİ-VİSKİ AROMASI-BADEM-ESMER ŞEKER
Demleme Süresi:  15 Gün
Kullanılan Aroma Markaları: TFA-CAPELLA-FLAVOUR ART-INAWERA
(10 müşteri değerlendirmesi)

Cool Mix Aroma Nedir..???

Tüm Dünya’da kalitesini kanıtlamış ve herkesin beğenerek tükettiği premium likitlerin aroması Cool Kimya farkı ile dünyanın en iyi aromaları kullanılarak Mixlenerek sizlere sunulmuştur. Ve yine sadece Cool Kimya’da bulabileceğiniz Ar-Ge çalışmalarımız sonucu hazırladığımız eşsiz benzersiz special mixlere bu bölümde sahip olabilirsiniz.

Cool Mix Nasıl Hazırlarım..???

Satın aldığınız 10-30-50 ml Mix Aroma hazırlaması oldukça basit ve kolaydır. Kargonuzdan çıkan demleme şablonu size yardımcı olacaktır. Ve her Aromanın üzerinde etiket kısmında kullanım oranı ve demleme süresi belirtilmektedir. Demleme ve hazırlanma kurallarına riayet ettiğiniz sürece premium kalitede likitler elde edebilirsiniz. Satın aldığınız Mix Aromayı demleme şişesine (sitemizde sarf malzemeler kısmında bulabilirsiniz.) yada amber renkli şurup şişelerinde yada pet şeffaf gorilla şişelerinde güvenli ve sağlıklı demeleme yapabilirsiniz.

ORANLAR

10 ml Mix Aroma’ya = 40 ML Nbase ilave ediniz.

30 ML Mix Aromaya = 120 ML Nbase ilave ediniz.

50 ML Mix Aromaya = 200 ML Nbase ilave ediniz.

Ürünümü Nasıl Saklarım:

Firmamızdan satın almış olduğunuz mix aromaları, oda sıcaklığında veya daha soğuk bir ortamda, güneş görmeyecek şekilde ve hayvanların da ya küçük çocukların ulaşamayacağı şekilde saklayınız. Tüm ürünlerimizin etiketinde Üretim Tarihi yazmaktadır Üretim tarihinden itibaren 2 yıl boyunca kullanabilirsiniz. Ürünler uygun koşullarda ve kapağı açılmadığı taktirde 2 sene boyunca muhafaza edilebilir. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına kapağı açık bir şekilde uzun süredir bekleyen ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. (Herhangi bir yan etki durumunda, hiç beklemeden profesyonel bir sağlık desteği almayı ihmal etmeyiniz.) Tüm bu saklama tavsiyeleri bütün ürünlerimizde geçerlidir.

Kullanılan Bileşenler Hakkında:

Sitemizden satın aldığınız tüm Aroma Mix Aroma ve Dıykit ler dünyanın en seçkin aroma markaları tarafından hazırlanmaktadır.

                                                    Capella Fuji Apple Dolum Aroma | Safir Kimya  Flavour Art Yogurt Dolum Aroma | Safir Kimya DK Tobacco Aroma (TFA), 60% OFF | www.ghrcema.raisoni.net Saveur Mystère - Solubarome – Nom Nomz UK

Ek bilgi

ML

10 ML, 30 ML, 50 ML

Five Pawns Castle Long 10-30-50 Ml Mix Aroma için 10 değerlendirme

 1. Onur (doğrulanmış kullanıcı)

  Efsane aroma tavsiye ederim.

 2. Yusuf PINAR (doğrulanmış kullanıcı)

  Kokusu lezzeti harika tavsiye ederim tüm aromaları alıyorsunuz daha önce 1. Kalite yüksek paralar vererek aldığım 1 numaralı e.likit markaları ile kafa kafaya yarışır…
  Uzun süreden beri cool kimya ürünlerini kullanıyorum güvenilir hizmet veren nadir firmalardan emeğinize sağlık

 3. Efekan

  Bu aromadan 100 ml likit yapmak istiyorum fazla bilgim yok kaç ml aroma kaç ml Nbase kullanmalıyım?

 4. Yusuf PINAR (doğrulanmış kullanıcı)

  Harika bir lezzet her siparişimde en az 3 tane alıyorum şiddetle tavsiye ederim

 5. murat (doğrulanmış kullanıcı)

  Çok başarılı,Hindistan cevizinin tadı ağızda kalıyor

 6. Mert Özgenç (doğrulanmış kullanıcı)

  Cool kimyaya cok teşekkürler gercekten isini hakki ile yapan bir firma ve cok bonkör hediye icin teşekkür ederim ????????

 7. Can

  25. gündeyim hala viski çok baskın. Umarım düzelcek.

 8. Yusuf PINAR (doğrulanmış kullanıcı)

  Aldığınız aramaların karışım miktarını iyi ayarlarsanız damak zevkinize göre ürün kalitelerini daha iyi alabilirsiniz kısacası nbase olsun atomaları olsun 4.4lük piyasadaki çoğu firmanın ürünlerini denemiş biri olarak bundan daha iyi bir firma bulmanız imkansız
  Cool kimya için soylenecek o kadar güzel şey var ki anlatmak ile bitmez. 2 yıldır alışveriş yaparım kalitesinden ilgisinden hızlı hizmetinden hediyeleri ile mutlu etmekten vazgeçmeyen mükemmel ötesi bir firma güvenilirliği ile piyasanın en iyisi kazandığınız para 10 kat artsın inşallah

 9. çağrı mut (doğrulanmış kullanıcı)

  100ml salt base in içine direk bunu 10 ML olarak mı boşaltacağız ?

 10. İbrahim Yıldırım

  Arif abi candor her aroması ayrı ayrı güzel

Değerlendirme yap