İndirim!

Cool Mix Sütlaç 10-30-50 Ml Mix Aroma

48,10 206,16 

-26%
Hazırlanış: 10 ml Şişe İçerisindeki Aromayı Demleme Kabına Döküp Üzerine 40 ML Cool Nbase İlave Ederek Çalkalayıp Demleye Bırakınız.
Ürün İçeriği: VANİLYA-MUHALLEBİ-KREMALAR-CHEESCAKE
Demleme Süresi:  10 Gün
Kullanılan Aroma Markaları: TFA-CAPELLA-FLAVOUR ART-INAWERA
(13 müşteri değerlendirmesi)

Ürün Hazırlanışı:

Tarifini hazırlayabilmeniz için gerekli adımların tamamını etiketlerimizde ve web sitemizde yer alan görseller kısmında sizin için detaylıca bir kılavuz hazırladık. 10 ml Şişe İçerisindeki Aromayı Demleme Kabına Döküp Üzerine 40 ML Cool Nbase İlave Ederek Çalkalayıp Demleye Bırakınız. Demleme süresi ve karışım oranları her ürünün etiketinde ve web site görsellerinde yer almaktadır. Ürünü hazırlamak için tavsiye edilen oranda COOL NBASE ile karıştırarak tavsiye edilen minimum gün sayısı kadar karanlık ve serin bir ortamda dinlendirmeniz yeterli olacaktır. Minimum dinlenme süresinin ardından tadı hoşunuza giderse ürünü hemen tüketebilir, lezzetinin olgunlaşması için daha fazla vakte ihtiyaç olduğunu düşünüyorsanız dinlendirmeye devam edebilirsiniz.

Verilen Sipariş Aroma Miktarı Gerekli Base Elde Edilecek
10 ML 10 ML 40 ML 50 ML
15 ML 15 ML 60 ML 75 ML
20 ML 20 ML 80 ML 100 ML

Kullanılan Bileşenler Hakkında:

Bütün mix aroma tariflerimizin üretimlerinde dünyada seçkin görülen aroma markaları kullanılmış olup hepsinin analizleri resmi makamlara bildirilerek ithal edilmiştir. Dünyanın en seçkin lezzetlerine en kaliteli aromalarla sahip olacaksınız.

Saklama Koşulları:

Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünleri, oda sıcaklığında veya daha soğuk bir ortamda, güneş görmeyecek şekilde ve hayvanların da ya küçük çocukların ulaşamayacağı şekilde saklayınız. Ürünler uygun koşullarda ve kapağı açılmadığı taktirde 1 sene boyunca muhafaza edilebilir. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına kapağı açık bir şekilde uzun süredir bekleyen ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. (Herhangi bir yan etki durumunda, hiç beklemeden profesyonel bir sağlık desteği almayı ihmal etmeyiniz.) Tüm bu saklama tavsiyeleri bütün ürünlerimizde geçerlidir.

                                                                                                                                                       

Ek bilgi

ML

10 ML, 30 ML, 50 ML

Cool Mix Sütlaç 10-30-50 Ml Mix Aroma için 13 değerlendirme

 1. Ali Dağ

  Ürün güzel ve kaliteli teşekkürler
  1 hafta minimum demlenmesi gerek

 2. Bahadır

  tadına daha bakmadım yeni geldi karişmi hazırlayıp demlemeye bıraktım çok güzel kokuyor .kokusu bana Anml Grizzly yi andırdı

 3. Osman T.

  Ürünü 80/20 3mg ile demledim. Benim damak tadıma göre şekeri %20 az olsa daha güzel olacakmış fakat bu haliyle oldukça başarılı ve keyifli. Yine bu sitede bulunan strawberry custard ile ufak bir karıştırdım ve daha hoş olduğunu söyleyebilirim. İleriki alışverişlerimde tekrar tekrar alacağım bir ürün.

 4. İsimsiz

  Ürünlerin tamamı gerçekten kalite ilk alisverisim ama bundan sonra tek adresim olacak. Yıllardır online alışveriş yaparim bukadar ilgili alakalı firma görmedim.hersey için teşekkür……
  90/10 ile demledim yok böle güzel birşey…

 5. FARUK (doğrulanmış kullanıcı)

  O Fırın sütlacın üzerindeki yanığın kokusu bile dahil edilmiş 🙂 Harika bir tat ve içim. Böyle Sütlaç yemişsin, kazandibi yemişsin, salep içmişsin gibi bir haz veriyor 🙂 Demlenmiş hallerini birazını mega melon (kavun, mango, papaya) ile karıştırdım o da harika oldu.

 6. mustafa

  Ürün çok şekerli hiç bana göre değilmiş. %15 ile demleme rağmen şeker yiyormuş hissi verdi pek keyif aldığım söylenemez. Sütlaç tadı geliyor gerçekten vaad ettiğini veriyor.

 7. alperen

  pastane sever arkadaşlar henüz cool kimyanın sütlaç aromasını denememişse kesinlikle denemeli ben diğer pastane aromalarını bıraktım sadece sütlaç favorim

 8. Halit vuran

  İşin acemisi olarak soruyorum. Kullanım miktarı %20 yazıyor. 100 ml için %20 aroma mı eklememiz lszım

  • Arif Küçükçiftçi

   EVET EFENDİM

 9. Ali Şimşek

  Merhabalar E sigara için likit yapmayı düşünüyorum nasıl ve ne yapmalıyız 500 ml gliserin için kaç ml aroma almamız gerekli yardımcı olabilir misiniz ?

 10. Ahmet Memiş

  hediye göndermeniz sayesinde tanıştım bu aromanızla.uzun süredir ise 80/20 6 mg ile demliyorum başka aroma kullanmaz oldum sütlaç en sevdiğim.

 11. fadim

  işte cool kimyadan vazgeçememe sebebim olabilir,çok başarılı.

 12. Hatice Özkondu

  bildiğimiz fırın sütlaç kokuyor aşırı başarılı bir aroma

 13. yusuf selim

  Gerçekten. Isinin hakkını. Fazlasıyla veriyorlar. Önceden başka bir firmadan alışveriş yapıyordum. Ama. Buraya geçince anladım ki. Gerçek kalite gerçekten de. Cool kimyada

Değerlendirme yap