İndirim!

Dinner Lady Strawberry Custard 10-30-50 Ml Mix

48,10 206,16 

-26%
Hazırlanış: 10 ml Şişe İçerisindeki Aromayı Demleme Kabına Döküp Üzerine 40 ML Cool Nbase İlave Ederek Çalkalayıp Demleye Bırakınız.
Ürün İçeriği: ÇİLEK-KREMA-MUHALLEBİ-SÜT-MARSHMALLOW
Demleme Süresi:  10 Gün
Kullanılan Aroma Markaları: TFA-CAPELLA-FLAVOUR ART-INAWERA
(6 müşteri değerlendirmesi)

Ürün Hazırlanışı:

Tarifini hazırlayabilmeniz için gerekli adımların tamamını etiketlerimizde ve web sitemizde yer alan görseller kısmında sizin için detaylıca bir kılavuz hazırladık. 10 ml Şişe İçerisindeki Aromayı Demleme Kabına Döküp Üzerine 40 ML Cool Nbase İlave Ederek Çalkalayıp Demleye Bırakınız. Demleme süresi ve karışım oranları her ürünün etiketinde ve web site görsellerinde yer almaktadır. Ürünü hazırlamak için tavsiye edilen oranda COOL NBASE ile karıştırarak tavsiye edilen minimum gün sayısı kadar karanlık ve serin bir ortamda dinlendirmeniz yeterli olacaktır. Minimum dinlenme süresinin ardından tadı hoşunuza giderse ürünü hemen tüketebilir, lezzetinin olgunlaşması için daha fazla vakte ihtiyaç olduğunu düşünüyorsanız dinlendirmeye devam edebilirsiniz.

Verilen Sipariş Aroma Miktarı Gerekli Base Elde Edilecek
10 ML 10 ML 40 ML 50 ML
15 ML 15 ML 60 ML 75 ML
20 ML 20 ML 80 ML 100 ML

Kullanılan Bileşenler Hakkında:

Bütün mix aroma tariflerimizin üretimlerinde dünyada seçkin görülen aroma markaları kullanılmış olup hepsinin analizleri resmi makamlara bildirilerek ithal edilmiştir. Dünyanın en seçkin lezzetlerine en kaliteli aromalarla sahip olacaksınız.

Saklama Koşulları:

Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünleri, oda sıcaklığında veya daha soğuk bir ortamda, güneş görmeyecek şekilde ve hayvanların da ya küçük çocukların ulaşamayacağı şekilde saklayınız. Ürünler uygun koşullarda ve kapağı açılmadığı taktirde 1 sene boyunca muhafaza edilebilir. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına kapağı açık bir şekilde uzun süredir bekleyen ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. (Herhangi bir yan etki durumunda, hiç beklemeden profesyonel bir sağlık desteği almayı ihmal etmeyiniz.) Tüm bu saklama tavsiyeleri bütün ürünlerimizde geçerlidir.

                                                                                                                                                       

Ek bilgi

ML

10 ML, 50 ML, 30 ML

Dinner Lady Strawberry Custard 10-30-50 Ml Mix için 6 değerlendirme

 1. Kemal

  Çilek sevenler için çok iyi çilekten sıkılmış olanlar için tavsiye etmem

 2. Osman T.

  Etrafınızdakilerin canı çilek çekecek. "Çok güzel kokuyor bu ne?" şeklinde sorularla karşılaşacaksınız. Gerçekten güzel bir aroma fakat 3mg veya daha az nic* ile karıştırılmasını öneririm. Yoksa kadifemsi bitiş biraz harsh olabiliyor. Cool Kimya’ya teşekkürler.

 3. Tarık

  Çok soft geldi bana. tadı güzel fakat daha yoğun bekliyordum. yinede tavsiye ederim. şekerli oldugundan hızlı tüketebilirsiniz dikkaat! :))

 4. kutay

  başarılı tavsiye edilir 80/20 %10 ile demledim ilk haftada çok iyi

 5. reyhan kutlu

  Pastaneden yaş pasta almanıza gerek yok alın bunu için efsane birşey

 6. ahmet turan

  Cilegi seviyorsaniz, baymamasini istiyorsaniz, adres bu aroma. Muazzam otesi.

Değerlendirme yap