İndirim!

Salt Gliserin – 500 ml

0,00 863,02 

-38%
CHEMNOVATIC SALT BASE
Tüm İçerik Polonya Menşeli Kimya Devi Olan Chemnovatic Firasına Ait olup yüksek doyum ve Diğer salt nbaselere göre boğaz vurumu daha yüksektir.
Ürün İçeriği: Chemnovatic Gliserin,
Chemnovatic Propilen Glikol, Chemnovatic
Raf Ömrü: Uygun Koşullarda 1 Sene
İçerik Analiz Raporları: Chemnovatic Gliserin,
Chemnovatic Propilen Glikol, Chemnovatic
(17 müşteri değerlendirmesi)

 Chemnovatic Salt Nbase

Dilediğiniz hacim, sertlik ve vg/pg oranlarında satın alabileceğiniz, orijinal ve faturalı Chemnovatic bileşenleriyle hazırlanmış Salt Base üründür. Sürekli olarak denetlenmekte olan laboratuvarlarımızda, Cool Kimya güvencesiyle üretilmektedir. Cool Kimya bünyesinde yer alan hiçbir ürün bekletilmiş, bayat bir şekilde tarafınıza gönderilmemektedir. Ürünleriniz, siparişiniz üzerine aynı gün içerisinde ekibimiz tarafından hazırlanmakta ve ağzı mühürlenerek tarafınıza kargolanmaktadır. Chemnovatic salt nbase ürünümüzde, kullanılan asit çeşidini seçme şansınız mevcuttur. Asit seçiminizi benzoik ya da salisik olarak dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

Freebase ile Salt Base Arasındaki Fark Nedir?

Freebase ve Salt nbaselerde kullanılan n* tipleri ve sundukları içim şekilleri birbirlerinden farklıdır.

– Salt n* kana çok daha hızlı karışmaktadır. Kana karışma hızı, neredeyse gerçek s* ile aynı düzeydedir. Freebase ile kıyaslandığı zaman sizi çok daha kısa sürede n* doyumuna ulaştırmaktadır.
– Salt n* 9 mg ve daha üzerindeki sertlik değerlerinde podlarla ya da yüksek ohm, düşük watt kombinasyonuyla kullanılan mtl atomizerlerle, 3, 6 mg seviyelerinde ise ciğer çekimi cihazlarla kullanmaya uygundur. Sertlik değerinizi seçerken içim şeklinizi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.
– Salt n* freebase n*’e kıyasla çok daha pürüzsüz ve yumuşaktır bu yüzden salt n* ile daha yüksek sertlik seviyelerini sorun yaşamadan tüketmeniz mümkündür.

Benzoik Asit ve Salisik Asit (Salt-B, Salt-S) Arasındaki Fark Nedir?

Salt ürün gruplarında kullanılan n* tuzları, herhangi bir işlem görmeden kullanmaya müsait olmadıklarından dolayı, n* tuzlarını kimyasal anlamda kararlı hale getirip, pH değerini ve buharlaşma sıcaklığını düşürebilmek adına “zayıf asit” adı verilen asit tipleri kullanılmaktadır. Piyasada yaygın olarak kullanılan zayıf asit tipleri salisik, benzoik, laktik ve malik asittir. Şuanda Cool Kimya üretimini yaptığı salt ürünlerde aktif olarak benzoik ve salisik asit kullanmaktadır. Bu iki asit arasındaki kullanımda karşımıza çıkan en bariz fark ise benzoik asitin, salisik asite kıyasla daha sert ve tok bir içim sunmasıdır. İkisi arasındaki tercihinizi, içim tipinize ve ihtiyacınıza göre dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Saklama Koşulları:

Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünleri, oda sıcaklığında veya daha soğuk bir ortamda, güneş görmeyecek şekilde ve hayvanların da ya küçük çocukların ulaşamayacağı şekilde saklayınız. Ürünler uygun koşullarda ve kapağı açılmadığı taktirde 1 sene boyunca muhafaza edilebilir. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına kapağı açık bir şekilde uzun süredir bekleyen ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. (Herhangi bir yan etki durumunda, hiç beklemeden profesyonel bir sağlık desteği almayı ihmal etmeyiniz.) Tüm bu saklama tavsiyeleri bütün ürünlerimizde geçerli olduğu gibi merck nbase ürünümüzde de geçerlidir.

                                                                                                           

Ek bilgi

SALT-S---SALT-B

SALT—B, SALT—S

VG - PG ORANI

80-20, 70-30, 60-40, 50-50

SERTLİK ORANI

12 MG, 18 MG, 24 MG, 36 MG, 50 MG, 72 MG

Salt Gliserin – 500 ml için 17 değerlendirme

 1. FARUK (doğrulanmış kullanıcı)

  İlk kez aldım ertesi gün elime ulaştı. Paketleme ve ürünler güzel. Henüz kullanma fırsatım olmadı o yüzden ürün hakkında bir yorum yapamayacağım. Deneyimlerimi daha sonra paylaşacağım.

 2. FARUK (doğrulanmış kullanıcı)

  Daha 2 hafta olmadı ikinci 500 ml alıyorum. Ürünler harika, Kargo ve paketleme çok iyi firmanın WhatsApp hattından yazıyorum çok samimi şekilde ilgileniliyor. Teşekkür ederim Cool Kimya. İlk aldığımda Sertliği 6 mg almıştım biraz düşük geldi o yüzden bunu 12 mg aldım bir de bunu deneyeceğim.

 3. FARUK (doğrulanmış kullanıcı)

  Daha 2 hafta olmadı üçüncü 500 ml alıyorum. Ürünler kaliteli. WhatsApp iletişim hattında görüştüğüm Arif Bey Cool Kimya için büyük bir şans. Çok ilgili ve pozitif bir insan. Çözüm odaklı yaklaşımı ve samimiyeti beni buraya aitmiş gibi hissettiriyor. Selamlar, sevgiler… Bu arada bu sefer sertlik oranı 18 mg alıyorum. Normal şekilde sigara içen bir insan için 6 mg ve 12 mg bana hafif geldi. Nikotin oranı 12 mg’da aslında iyi. Doyum hissediyorsun ama boğaz vurumu az gibi geldiği için sürekli içmek istiyorsun. Almak isteyenlere bilgi olsun diye deneyimlerimi paylaşıyorum. Afiyet olsun 🙂

 4. Osman (doğrulanmış kullanıcı)

  Normalde firma değiştirmeyi sevmem bir tanıdığın videosu sayesinde gördüm ve fiyatlarıda oldukca uygun umarım buradan aldığım salt base ve aromalar diğer firmayı aratmazda sonraki siparişlerde müdavimi oluruz ????

 5. Eren (doğrulanmış kullanıcı)

  Cool Kimya’dan her zaman güven ile alışveriş yapabilirsiniz. Salt base ve DIY kit alıyorum sürekli, sıkıntısız.
  Hediyeler için ayrıca teşekkür ederim.

 6. Ö.Faruk Ü.

  2 günde paket elime ulaştı.İşini severek,özenle yapan kişilerle karşılaştığım için mutlu oldum.paket özenle hazırlanmıştı. İçerisinde eldiven ve en önemlisi hediyeniz için teşekkürler.Bir Konyalı olarak memleketinden böyle güzel bir hizmet almak mutlu etti.:)
  Aromaların demlenmesini sabırsızlıkla bekliyorum.:)

 7. Sina

  Ürün istedikten 2 gün sonra elime ulaştı çok hızlı geldi. Ayrıca hediye için teşekkür ederim

 8. Murat

  İlk olarak teşekkürler kaliteli ürün ve hızlı kargo için.
  50/50 – Salt B – 12mg aldım.
  -Biraz ağır olması için Salt B ama boğaz yakmaması içinde 50/50 aldım.
  -Doyum oranı gerçekten güzel N-Base kalitesi yüzünden saf içimde bile kesiyor.
  -Damakta ağır bir tuz tadı bırakmıyor.
  Sonuç olarak; Güvenle alış-veriş yapabilirsiniz.

 9. Mustafa

  Hızlı ve güvenli kargo için teşekkür ederim cool kimya
  Her alışverişimde hediyeler içinde ayri teşekür ederim aldığım her aromalarin tadı çok güzel
  Bugün likit hazırlama günü.

 10. Eren Yağcı (doğrulanmış kullanıcı)

  Güzel fakat seçenek yok diğer kaliteli markalarıda getirseniz olmaz mı?

 11. Levent (doğrulanmış kullanıcı)

  Firma çok kaliteli hızlı özenli.. İkinci alışverişim memnun kaldım.. Çekinmeden güvenle alış veriş Yapabilirsiniz.. Tüm ilgililere teşekkür ederim..

 12. Arif Küçükçiftçi

  merhaba salt base ve puf bar aroma serimizden alınız

 13. Seyit Pelitli

  Şu ana kadar yaptığım araştırmalar sonrası güvenle alışveriş yapabildiğim tek marka Cool Kimya diyebilirim. Her konuda yardımcı olmaları ve işlerini özenle yapıyor olmaları bile çok hoş bir duygu. Ayrıca dönem dönem yapılan indirimler de çok yerinde ve rahatlatıcı olabiliyor. Tavsiye ederim.

 14. dmrzn.can (doğrulanmış kullanıcı)

  Firmayı çok önerdiler ve ilk defa alışveriş yaptım. Kesinlikle beklentimin çok çok üzerinde bir deneyim yaşadım. Base’de en ufak bir koku yada farklı bir tat bulunmuyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca hediye içinde çok teşekkür ederim.

 15. Almila Aktürk (doğrulanmış kullanıcı)

  Kargo çok hızlı ve özenli..hediyeler için ayrıca teşekkürler..çok kaliteli bir n base…içimi tatmin edici..whatsaap hattından her konuda yardımcı oluyorlar…defalarca aldım hiç sorun yaşamadım

 16. SEZGİN SIKKIN (doğrulanmış kullanıcı)

  Epeydir alıyorum. Hiç sorun yaşamadım. Hediye bile gonderiyor. Bu kez fazla alıyorum. Hediyesi de fazla olur umuyorum 😆

 17. aliyilmazyorulmaz (doğrulanmış kullanıcı)

  İlk alışverişim ve gerçekten hızlı ve eksiksiz bir şekilde ulaştı. Paketleme gayet yeterli ve ayrıca hediyeleriniz için çok teşekkür ederim. Ürünleri demlemeye bıraktım ama ilk izlenim olarak oldukça başarılı, hayal kırıklığına uğrayacağımı sanmıyorum. Firmaya gerek ilgisi, gerek hızı ve hediyeleri için tekrar teşekkürler, kesinlikle son alışveriş olmayacak.

Değerlendirme yap