İndirim!

Salt Gliserin – 100 ml

0,00 276,17 

-44%
CHEMNOVATIC SALT BASE
Tüm İçerik Polonya Menşeli Kimya Devi Olan Chemnovatic Firasına Ait olup yüksek doyum ve Diğer salt nbaselere göre boğaz vurumu daha yüksektir.
Ürün İçeriği: Chemnovatic Gliserin,
Chemnovatic Propilen Glikol, Chemnovatic
Raf Ömrü: Uygun Koşullarda 1 Sene
İçerik Analiz Raporları: Chemnovatic Gliserin,
Chemnovatic Propilen Glikol, Chemnovatic
(17 müşteri değerlendirmesi)

 Chemnovatic Salt Nbase

Dilediğiniz hacim, sertlik ve vg/pg oranlarında satın alabileceğiniz, orijinal ve faturalı Chemnovatic bileşenleriyle hazırlanmış Salt Base üründür. Sürekli olarak denetlenmekte olan laboratuvarlarımızda, Cool Kimya güvencesiyle üretilmektedir. Cool Kimya bünyesinde yer alan hiçbir ürün bekletilmiş, bayat bir şekilde tarafınıza gönderilmemektedir. Ürünleriniz, siparişiniz üzerine aynı gün içerisinde ekibimiz tarafından hazırlanmakta ve ağzı mühürlenerek tarafınıza kargolanmaktadır. Chemnovatic salt nbase ürünümüzde, kullanılan asit çeşidini seçme şansınız mevcuttur. Asit seçiminizi benzoik ya da salisik olarak dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

Freebase ile Salt Base Arasındaki Fark Nedir?

Freebase ve Salt nbaselerde kullanılan n* tipleri ve sundukları içim şekilleri birbirlerinden farklıdır.

– Salt n* kana çok daha hızlı karışmaktadır. Kana karışma hızı, neredeyse gerçek s* ile aynı düzeydedir. Freebase ile kıyaslandığı zaman sizi çok daha kısa sürede n* doyumuna ulaştırmaktadır.
– Salt n* 9 mg ve daha üzerindeki sertlik değerlerinde podlarla ya da yüksek ohm, düşük watt kombinasyonuyla kullanılan mtl atomizerlerle, 3, 6 mg seviyelerinde ise ciğer çekimi cihazlarla kullanmaya uygundur. Sertlik değerinizi seçerken içim şeklinizi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.
– Salt n* freebase n*’e kıyasla çok daha pürüzsüz ve yumuşaktır bu yüzden salt n* ile daha yüksek sertlik seviyelerini sorun yaşamadan tüketmeniz mümkündür.

Benzoik Asit ve Salisik Asit (Salt-B, Salt-S) Arasındaki Fark Nedir?

Salt ürün gruplarında kullanılan n* tuzları, herhangi bir işlem görmeden kullanmaya müsait olmadıklarından dolayı, n* tuzlarını kimyasal anlamda kararlı hale getirip, pH değerini ve buharlaşma sıcaklığını düşürebilmek adına “zayıf asit” adı verilen asit tipleri kullanılmaktadır. Piyasada yaygın olarak kullanılan zayıf asit tipleri salisik, benzoik, laktik ve malik asittir. Şuanda Cool Kimya üretimini yaptığı salt ürünlerde aktif olarak benzoik ve salisik asit kullanmaktadır. Bu iki asit arasındaki kullanımda karşımıza çıkan en bariz fark ise benzoik asitin, salisik asite kıyasla daha sert ve tok bir içim sunmasıdır. İkisi arasındaki tercihinizi, içim tipinize ve ihtiyacınıza göre dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Saklama Koşulları:

Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünleri, oda sıcaklığında veya daha soğuk bir ortamda, güneş görmeyecek şekilde ve hayvanların da ya küçük çocukların ulaşamayacağı şekilde saklayınız. Ürünler uygun koşullarda ve kapağı açılmadığı taktirde 1 sene boyunca muhafaza edilebilir. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına kapağı açık bir şekilde uzun süredir bekleyen ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. (Herhangi bir yan etki durumunda, hiç beklemeden profesyonel bir sağlık desteği almayı ihmal etmeyiniz.) Tüm bu saklama tavsiyeleri bütün ürünlerimizde geçerli olduğu gibi merck nbase ürünümüzde de geçerlidir.

                                                                                                           

Ek bilgi

SALT-S---SALT-B

SALT—B, SALT—S

VG-PG

80-20, 70-30, 60-40, 50-50

sertlik-orani

12 MG, 18 MG, 24 MG, 36 MG, 50 MG, 72 MG

Salt Gliserin – 100 ml için 17 değerlendirme

 1. Hüseyin

  İlk defa buradan salt base aldım siparişim elime ulaştı size samimi bir yorum bırakıyorum. Bu kalitede diy kit için base bulamzassiniz.coookk firma denedim Google ilk sırada çıkan bu kaitede base bulamassiniz kokusuz berrak ve 3 yıllık deneyime mime göre gerçek nikotin oranı koyulmuş nereden anladın derseniz bu base içince diğerlerinin beni kazikladigini anladım.bariz şekilde .deneme amaçlı 100 ml 6mg salt base aldım yanına catle Kong aroma .myman aroma.boss reverse aroma aldım kendilerinde checkmate hediye göndermişler sağolsun varolsun deneme amaçlı 65₺ lik alisverise hediye aroma yollanması şaştım açıkça.baska yerden 1000₺ alışverişe bile 4 gün kargo için uğraşırken bu 1 günde bana ulaştı ESNAF ….Hediye için yorum yapmıyorum… Amacım e sigara için kaliteli likit arayanlara bir kılavuz olsun bu yorum.

 2. Onur (doğrulanmış kullanıcı)

  Ürün güzel sadece biraz kokusu var gibi geldi bana. Hediye için ayrıca teşekkürler. Gerçekten kibar ve ilgili bir satıcı

 3. NECAT ÇETİNCEVİZ (doğrulanmış kullanıcı)

  1 yıldan uzun süredir Cool kimyadan alışveriş yapıyorum. Fiyatların uygun olmasının yanısıra benim için en önemlisi sorun olduğunda yardımcı olmaları., ilgilenmeleri. Kargo zaten çok hızlı. Teşekkürler.

 4. Furkan İRFANOĞLU

  Ben beğeniyorum harbi kalite farklı likitler kullandım ama bu daha tatlı

 5. YİĞİT DEMİRCİ

  gercekten mükemmel hediye için çok çok teşekkür ederim gerek aroma olsun gerek nbase olsun çok başarılılar ilgilenmeleri de aşırı iyi müşterilerine gayet saygılı gayet ilgililer artık sürekli burdan alacağım.

 6. İsmail

  Berrak kokusuz boğaz vurumu güzel. Evyap likitin kralı cool kimya güvencesi daha ne istenebilir.
  Piyasanın en uygunu 100 tane site gezdim yine kazıklanırım korkusu ile 100 ml istedim. Keşke 250 isteseydim. Nic oranı gerçek ve muazzam kaliteli berrak kokusuz.
  Bu sektörde dürüst firma bulmak herşeyden daha önemli ne olduğu belirsiz şeylere etiketi basıp satarlar. Çok yaşadım.

 7. Mert ekmekci

  Ürünüm hızlı bir şekilde geldi nbase kaliteli koku yok hediye aroma için teşekürler demlenmesini bekliyip afiyetle içicem

 8. Hande

  Hızlı kargo. Kaliteli ürün güvenerek alışveriş yapabilirsiniz ????

 9. Sedat

  Pod kullanıyorum salt s ve salt b den hangisini tercih etmeliyim

 10. semih

  bu ürünle beraber internet sitesinden aldığım aromaları kullanabilir miyim ?

 11. Hüsnü Nuri incisel

  cool kimyadan başkası yalan.başka aromalar denedim hiç biri cool kimyanın aromaları kadar kaliteli değil.daha iyisini bulana kadar en iyisi cool kimya.hızlı kargo ve hediye aroma için teşekkürler.Eğer hediye aromayı,içmeyi sevdiğimiz aromdan seçebilirsek tadından yenmez.SAYGIILAR

 12. Onur

  Merhaba bu ürün pod-mod cihazlarda kullanım için uygun mu?

  • Arif Küçükçiftçi

   uygun efendim

  • Arif Küçükçiftçi

   uygundur efendim.

 13. Saadettin Yıldız

  Mtl cihazlar için uygunmudur. Uygunsa boğaz vurumu yapmak için hangi özellikleri seçmek gerekir.

 14. gokbayrakokan40

  Bu ürün dy kitlerre uygun mu?

  • Arif Küçükçiftçi

   UYGUN EFENDİM

  • Arif Küçükçiftçi

   uygundur efendim .

 15. gokbayrakokan40 (doğrulanmış kullanıcı)

  Merhaba 100 ml saltnbase ve4 dy kit istedim sağolsunlar 1 dy kit de hediye göndermişler. 1 günde elime ulaştı paketlenmesi muazzam güvenilir site güvenle alışveriş yapabilirsiniz kitleri demlemeye bıraktım sonucu tekrar yazarim. Teşekkürler cool kimya

 16. Barış

  Heisenberg 10 ml aroma alarak yine 70 ml bundan 10 ml aroma kullanıp aynı şekilde mi likit ediyoruz acaba? Bu işe yeni girişicem çok kafam karıştı.

  • Arif Küçükçiftçi

   10 ml heisenberg aromasına 70 ml nbase ilave ederek çalkalayıp demleme süresini bekledikten sonra 80 ml likitiniz hazır olacaktır efendim.

 17. gokhanbaha (doğrulanmış kullanıcı)

  Hızlı kargo kaliteli aromalar ve güvenilir. Rahatlıkla alışveriş yapılabilir.

Değerlendirme yap