Çağrı Merkezi : +9 (0531) 578 4890

Tüm 3M Ürünlerinde %20 indirim fırsatı

Ödeme ve Teslimat Bilgileri

Kapıda Ödeme

coolkimya.com‘dan verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında ödeme imkanınız da vardır.Kapıda ödeme sistemi ile siparişinizin ödemesini kargonuzu getiren görevliye yapabilirsiniz.

 

Havale / EFT

Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andır.

3 iş günü içinde hesaba geçmeyen havale siparişleri geçersiz sayılmaktadır.


Kredi/Banka Kartı

Kredi ve Banka Kartınız ile Güvenli Bir Şekilde Ödeme Yaparak Cool Kimya Ürünlerine Sahip Olabilirsiniz.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin www.coolkimya.com a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından www.coolkimya.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.coolkimya.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
Bir yanıt yazın
Ücretsiz Kargo

Aynı gün 14:00'a kadar 800 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Ödeme Seçenekleri

Kredi ya da banka kartı / EFT-Havale

Garanti

%100 Orijinal ve faturalı ürünler

Güvenli Ödeme

İyzico alt yapısı ile kredi kartınız saklanmaz