İndirim!

Twelve Kanzi 60 ML Diy Kit Aroma

Orijinal fiyat: 89,39 ₺.Şu andaki fiyat: 81,90 ₺.

-8%
Hazırlanış: Sizin Yapmanız Gereken Tek Şey Satın Almış Olduğunuz Cool Nbase ile Şişeyi Ağzına Kadar Doldurup Demleme süresini Beklemek.
Ürün İçeriği: BİSKÜVİ-3 FARKLI ÇİLEK-VANİLYA-KREMALAR
Demleme Süresi: 10 Gün
Kullanılan Aroma Markaları: TFA-CAPELLA-FLAVOUR ART-İNAWERA
(7 müşteri değerlendirmesi)

901 adet stokta

HAZIRLANIŞ VİDEOSU İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ.

 • Ürün Hazırlanışı:

  Tarifini hazırlayabilmeniz için gerekli adımların tamamını etiketlerimizde ve web sitemizde yer alan görseller kısmında sizin için detaylıca bir kılavuz hazırladık. Demleme süresi ve karışım oranları her ürünün etiketinde ve web site görsellerinde yer almaktadır. Ürünü hazırlamak için tavsiye edilen oranda COOL NBASE ile karıştırarak tavsiye edilen minimum gün sayısı kadar karanlık ve serin bir ortamda dinlendirmeniz yeterli olacaktır. Minimum dinlenme süresinin ardından tadı hoşunuza giderse ürünü hemen tüketebilir, lezzetinin olgunlaşması için daha fazla vakte ihtiyaç olduğunu düşünüyorsanız dinlendirmeye devam edebilirsiniz.

 • DIY KIT Nedir ?
 • 60 ML lik Gorilla şişe içerisinde, 12 ml Aromanın olduğu , ürünleridir.
 • 60 ML şişe içinde 12 ML yüzde 20 değerinde aroma mevcuttur. Mix aroma yapımında karmaşık aroma karışımları ile uğraşmamak için hazırlaması kolay bir DIY KIT dir.
 • Ürünleri uygun sıcaklık koşullarında saklayınız, saklama koşulları 15-20 derecedir. Ürünler uygun sıcaklıkta 2 yıl raf ömrüne sahiptir.
 • Ürünü 60 ML’e VPG ile tamamlayınız.
 • Ürünün karışması için çalkalama yapınız, 5-10 dakika ürünü sallamanız yeterli olacaktır.
 • Ürün homojen hale gelmesi için her gün 5-10 dk sallayınız, karanlık bir alanda bekletiniz.
 • Ürün aroma kaybı yaşanmaması için havalandırma yapmayınız.
 • Uygun demleme sıcaklığı 20-25 derece tutunuz, Yüksek değer sıcaklıklarda ürün bozulacaktır.
 • Ürün 3-5 gün içinde demlenmiş olacaktır (Homojen hale gelecektir)
 •  Saklama Koşulları:
 • Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünleri, oda sıcaklığında veya daha soğuk bir ortamda, güneş görmeyecek şekilde ve hayvanların da ya küçük çocukların ulaşamayacağı şekilde saklayınız. Ürünler uygun koşullarda ve kapağı açılmadığı taktirde 1 sene boyunca muhafaza edilebilir. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına kapağı açık bir şekilde uzun süredir bekleyen ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. (Herhangi bir yan etki durumunda, hiç beklemeden profesyonel bir sağlık desteği almayı ihmal etmeyiniz.) Tüm bu saklama tavsiyeleri bütün ürünlerimizde geçerlidir.

Twelve Kanzi 60 ML Diy Kit Aroma için 7 değerlendirme

 1. Osman Dalyan (doğrulanmış kullanıcı)

  Kiti demlemeye bıraktım cihazım sipariş ettiğim yerden henüz gelmedi geldiği zaman aromayı deneyeceğim. ayrıca hediyeleriniz için çok çok teşekkür ederim. Cihaz gelsin elimdekiler bittikçe gurme gibi aromaların hepsinden alcam! Denediklerimi de ayrıca değerlendircem.

 2. Ümit ÇİMEN (doğrulanmış kullanıcı)

  ilk sipariş listem elime ulaştı bir kaç adet kit ve aroma aldım diğerleri demleme süresini bekliyor bu kiti kullanmaya başladım ve gerçekten beğendim hafif bir içimi var gün boyu kullanıla bilir ( bana göre ) tavsiye ederim. Diğer aromaları da kullanmaya başladıkça yorumlayacağım birde herkes hediyelerden bahsetmiş sanırım beni es geçtiler 🙂

 3. Kaan

  Tartışmasız en iyi aromalardan tadını yansıtıyor sigma ile iki hafta demleme sonrası muazzam

 4. gokbayrakokan40 (doğrulanmış kullanıcı)

  7 yıllık e sigara kullanıcısı olarak çok firma denedim son olarak cool kimya dan 3. siparişim verdim hızlı kargo ilgili satıcı ve güzel ürünler bundan sonra ki tek adresim burası herkese de tavsiye ediyorum hediye için de çok teşekkür ederim aromalar muazzam 👍

 5. oktaygunes60 (doğrulanmış kullanıcı)

  Vampirenin aromalarını kullandım sürekli bu onlardan daha kaliteli vozol ile aynı aroma verişi var cool kimya yapmış gerçekten kaliteli vampire kalitesizmiş onu anladım

 6. altay.can

  Süper

 7. yavuz_selim_00123 (doğrulanmış kullanıcı)

  kokusu içimi güzel bir aroma ve şişe tasarımı gerçekten hoş duruyo

Değerlendirme yap