İndirim!

Heisenberg Premium AROMA VERİCİ 10 ML

Orijinal fiyat: 110,00 ₺.Şu andaki fiyat: 83,16 ₺.

-24%
Hazırlanış: Sizin Yapmanız Gereken Tek Şey Satın Almış Olduğunuz aromayı 70 Ml Cool Nbase ile Karıştırıp Demleme süresini Beklemek.
Ürün İçeriği: Vampire Vape şirketinin en iyi ve en popüler aroması diyebiliriz.
Tüm gün kullanıma uygun ödüllü bir aromadır. Tarifi her zaman gizli tutulmuş hatta açıklamalarda bile içerikteki meyveler belirtilmemiştir. Karışık enfes meyveler ve müthiş bir mentolile bu aromayı noktalamışlar. Bu aromayı beğenmemek elde değil!
Demleme Süresi: 5 GÜN
MENŞEİ: İNGİLTERE—Orijinal büyük ambalajdan doldurulmuştur.  Orijinal Üretimdir. Klon Aroma Değildir.
(2 müşteri değerlendirmesi)

71 adet stokta

Tarifini hazırlayabilmeniz için gerekli adımların tamamını etiketlerimizde ve web sitemizde yer alan görseller kısmında sizin için detaylıca bir kılavuz hazırladık. 10 ml Şişe İçerisindeki Aromayı Demleme Kabına Döküp Üzerine 70 ML Cool Nbase İlave Ederek Çalkalayıp Demleye Bırakınız. Demleme süresi ve karışım oranları her ürünün etiketinde ve web site görsellerinde yer almaktadır. Ürünü hazırlamak için tavsiye edilen oranda COOL NBASE ile karıştırarak tavsiye edilen minimum gün sayısı kadar karanlık ve serin bir ortamda dinlendirmeniz yeterli olacaktır. Minimum dinlenme süresinin ardından tadı hoşunuza giderse ürünü hemen tüketebilir, lezzetinin olgunlaşması için daha fazla vakte ihtiyaç olduğunu düşünüyorsanız dinlendirmeye devam edebilirsiniz.

Verilen Sipariş Aroma Miktarı Gerekli Base Elde Edilecek
10 ML 10 ML 70 ML 80 ML

Kullanılan Bileşenler Hakkında:

Bütün mix aroma tariflerimizin üretimlerinde dünyada seçkin görülen aroma markaları kullanılmış olup hepsinin analizleri resmi makamlara bildirilerek ithal edilmiştir. Dünyanın en seçkin lezzetlerine en kaliteli aromalarla sahip olacaksınız.

Saklama Koşulları:

Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünleri, oda sıcaklığında veya daha soğuk bir ortamda, güneş görmeyecek şekilde ve hayvanların da ya küçük çocukların ulaşamayacağı şekilde saklayınız. Ürünler uygun koşullarda ve kapağı açılmadığı taktirde 1 sene boyunca muhafaza edilebilir. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına kapağı açık bir şekilde uzun süredir bekleyen ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. (Herhangi bir yan etki durumunda, hiç beklemeden profesyonel bir sağlık desteği almayı ihmal etmeyiniz.) Tüm bu saklama tavsiyeleri bütün ürünlerimizde geçerlidir.

Ek bilgi

ML

50 ML, 30 ML

Heisenberg Premium AROMA VERİCİ 10 ML için 2 değerlendirme

  1. arzutr

    Efsane 👏👏👏👏👏👏👏

  2. BEKİR TOLU

    BU FİYATA BU ÜRÜN DAHA NE OLSUN

Değerlendirme yap