250 ML PREMIUM Nbase Merck PG – Wilmar VG

143,41 814,78 

MERCK-WİLMAR NBASE 
Malezya menşeili olan Wilmar ve Kimya Devi Merck Bileşenleri İle Hazırlanan Ürünümüz Pürüzsüz Bir İçim sunmaktadır.
Ürün İçeriği: Wilmar Gliserin, MERCK Propilen Glikol, MERCK
Raf Ömrü: Uygun Koşullarda 1 Sene
İçerik Analiz Raporları: Wilmar GliserinMERCK Propilen Glikol, MERCK
(8 müşteri değerlendirmesi)

File:Wilmar International Logo.svg

Wilmar- Merck Nbase

İstenilen sertlik değeri ve vg-pg oranlarını seçerek arzu ettiğiniz ürünü en kaliteli bileşenlerle elde edebilirsiniz. Cool Kimya tarafından hazırlanan nbaselerimiz sipariş verdiğiniz gün taze taze hazırlanıp kargo edilmektedir. Ürünlerimizin tamamı faturalı olup sipraiş verdiğiniz her ürün adınıza özel özenle hazırlamaktadır.

İşletmemiz rutin olarak hijyen koşulları sağlanarak periyodik olarak T.O.B’lığı tarafından denetlenmektedir.

Not: Tüm nbaselerimiz sek tüketime uygundur.

Aklınıza takılan herhangi bir sorun varsa, bizlere WhatsApp hattımız aracılığıyla dilediğiniz saatte ulaşabilir ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızdan dilediğiniz bütün bilgileri alabilirsiniz.

Kullanılan Bileşenler

Ürün içeriğinde kullanılan bileşenlerin tamamı helal ve kosher sertifikalarına sahip olup, minimum saflık seviyeleri %99.8’dir. Bitkisel Gliserin olarak Wilmar, Propilen Glikol ve N* olarak Merck ürünleri kullanılmaktadır. Tüm bu bileşenler Türkiye’de firmaların sertifikalarla yetkilendirmiş oldukları resmi distribütörlerden ambalajları/mühürleri kapalı olarak ve faturalı bir şekilde teslim alınmaktadır. Kapalı ve faturalı olarak teslim alınan işlenmemiş bu bileşenler, Cool Kimya laboratuvarlarında, sipariş verdiğiniz aynı gün içerisinde kimyagerlerimiz tarafından oldukça hassas bir çalışma sonucunda nbase haline getirilir ve şişesinin ağzı size ulaşıncaya kadar kimsenin ya da hiçbir şeyin temas etmemesi adına mühürlenerek tarafınıza kargolanır.

Saklama Koşulları:

Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünleri, oda sıcaklığında veya daha soğuk bir ortamda, güneş görmeyecek şekilde ve hayvanların da ya küçük çocukların ulaşamayacağı şekilde saklayınız. Ürünler uygun koşullarda ve kapağı açılmadığı taktirde 1 sene boyunca muhafaza edilebilir. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına kapağı açık bir şekilde uzun süredir bekleyen ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. (Herhangi bir yan etki durumunda, hiç beklemeden profesyonel bir sağlık desteği almayı ihmal etmeyiniz.) Tüm bu saklama tavsiyeleri bütün ürünlerimizde geçerli olduğu gibi merck nbase ürünümüzde de geçerlidir.

                                                                                                           

Ek bilgi

Sertlik Oranı

0 mg, 3 mg, 4.5 mg, 6 mg, 7.5 mg, 9 mg, 12 mg, 15 mg, 18 mg, 24 mg, 36 mg, 50 mg

VG-PG Oranı

100 VG, 90 VG / 10 PG, 80 VG / 20 PG, 70 VG / 30 PG, 60 VG / 40 PG, 50 VG / 50 PG

250 ML PREMIUM Nbase Merck PG – Wilmar VG için 8 değerlendirme

 1. sezgin (doğrulanmış kullanıcı)

  90/10 6mg ın sertliği ve içimi gayet güzel. beğendim.

 2. sezgin (doğrulanmış kullanıcı)

  90/10 9 mg sert geldi ama kaliteli bir ürün

 3. Vehbi

  80/20 ve 6 mg 250 ml aldım 5 farklı aroma ile demledim. kesinlikle harika içimi boğaz vurumu herşeyiyle mükemmel. Artık hazır likit filan almam. Deneme amaçlı almıştım. bundan sonra favorim. Teşekkürler cool kimya.

 4. talha

  saf içimi kolay base adres cool kimya teşekkürler hediyeler için.

 5. Yusuf PINAR (doğrulanmış kullanıcı)

  Cool kimya için soylenecek o kadar güzel şey var ki anlatmak ile bitmez. 2 yıldır alışveriş yaparım kalitesinden ilgisinden hızlı hizmetinden hediyeleri ile mutlu etmekten vazgeçmeyen mükemmel ötesi bir firma güvenilirliği ile piyasanın en iyisi kazandığınız para 10 kat artsın inşallah

 6. furkan çolak

  Ürün paketlenmesi, kargoya veriliş hızı oldukça iyi, henüz aromaları test edemedim demleme aşamasında ama sade olarak da kullandım akışkanlığı olsun kokusu olsun kaliteli, hissettiriyor. Hediyeniz için de teşekkür ederim

 7. ahmet günce

  2 yıldır alışveriş yapıyorum kalitesi hiç düşmeyen firma teşekkürler.

 8. murat tosun

  boğaz vurumu tat kalitesi kokusuz olması çok başaralı bir ürün

Değerlendirme yap